Vilma ir Audrius Mažuoliai
"Gebėjimas gyventi šiandien, kuriame slypi dėkingumas už vakar ir viltis dėl rytojaus augina išmintingą širdį žmoguje.." (Kunigas Ričardas Doveika) Dėkingi esame gimnazijai, mokinių atstovybei, mokytojams - autoritetams už mūsų Aistės ir Martyno gautas žinias ir patirtis, įkvėpimą pasirinkti būsimą profesiją, įdomų ir naudingą, prisiminimų pilną laiką. Su 100-mečiu!
Vida
Visuomet būkite tokia pat mąstanti, šauni mokykla, kurioje gera visiems.
Briga
Linkiu gerų pažymių!
Rosita Tinterytė
Patys gražiausi prisiminimai apie gimnaziją! Linkiu toliau augti, tobulėti ir puoselėti tą šilumą, kurią teikiate mokiniams!❤️
Gabija Račinskytė
Mokiniai, linkiu jums niekada nenuleisti rankų ir eiti savo svajonių link, juk mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs!
Gita Baniulienė
Sveikinu P. Vileišio gimnaziją su 100 gimtadieniu! Linkiu, kad mokykloje skambėtų mokinių klegesys, mokiniams - didelių siekių ir idėjų, o mokyklai dar ne vieno šimto metų!
Faustas
Linkiu santarvės ir prasmės!
Vitalija
Puikaus savaitgalio!
Flacko
Noriu palinkėti ateinančioms gimnazistų kartoms nepaleisti savo svajonių o stengtis jomis gyventi kas dieną, ateities mokytojams linkiu tik kantrybes su mokyniais bei stropaus darbo pamokuose.
Kamilė
Šie metai mokykloje prabėgo nenuvaldomai greitai ir linksmai, tad linkiu taip ir toliau kruopščiai ir linksmai dirbti su mokiniais ir jų kaprizais.
.
Linkiu būti tokia pat gera mokykla ir tik tobūlėti.
Agnė
Šiai mokyklai linkiu daug naujovių, įvairovių, kad esami ir būsimi mokiniai būtų aktyvūs ir toliau gimnazija garsėtų pasiekimais.
Vilija
Linkiu, kantrybės, kūrybiškumo, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. Linkiu įgauti įgūdžių bei patirčių, kurios padėtų ateityje ir gyvenime.
Anonimas
Linkiu, kad visiems mokiniams, būtų taip pat smagu čia mokytis kaip ir mums. Linkiu tobulėjimo ir naujų patirčių ❤
Vitalija
Buvo puiki karjeros diena. Taip ir toliau. Didžiausios sėkmės gimnazijai.